הלוואה מקרן השתלמות

  • יש לך קרן השתלמות? חשבת לקחת הלוואה?
  • צריך כסף כדי לסגור את המינוס בחשבון?
  • מימון טיפול רפואי? חופשה? קניית רכב חדש?

הלוואות מקרן השתלמות הפכו לפופולריות במיוחד, בזכות התנאים האטרקטיביים שלהן. גם אם אתה מוגבל בחשבון, תוכל לקבל הלוואה מהירה עד 50% משווי הקרן השלך, בתנאים נהדרים. פריסת תשלומים אידיאלית - שתאפשר לך לעמוד בתשלומים בלי שום בעיה.
כסף מזומן לחשבון תוך 24 שעותצריך הלוואה מקרן השתלמות? לחץ כאן


הלוואות חוץ בנקאיות


הלוואה מקרן השתלמות – משתלם במיוחד, מכל הבחינות

במובנים רבים, הלוואות מקרן השתלמות הן האטרקטיביות ביותר בשוק. כדי להבין עד כמה, יש לבחון את האלטרנטיבות השונות. מעבר לכך, הלוואות אלו גם זמינים עבור לקוחות בעלי חשבונות מוגבלים, שכן ההלוואה ניתנת אל מול שיעבוד קרן ההשתלמות. כללי קרן השתלמות הינה אפיק חיסכון/השקעה פטור ממס, אשר נבנה לאורך השנים באמצעות הפקדות של עובד והמעביד שלו.

גודל החיסכון תלוי בגובה המשכורת וניתן למשוך את הכספים כעבור 6 שנים. מה עושים אחרי 6 שנים? אנשים בד"כ מושכים אותו כדי לכסות את המינוס, כדי לקנות רכב, כדי להקטין את המשכנתא ועוד ועוד.

תן לקרן ההשתלמות להמשיך לעבוד עבורך...

אלא שלא תמיד כדאי למשוך את הכסף מקרן השתלמות. קרן השתלמות הינה אפיק חיסכון שמושקע במגוון נכסים וצובר ריבית ממוצעת גבוהה מאד לאורך השנים. אין בכך הבטחה לרווחים עתידיים כלשהם, אבל בשנים האחרונות התשואה של קרנות ההשתלמות הרבה יותר גבוהה מכל תשואה של פיקדון בנקאי כזה או אחר, בטח בסביבת ריבית נמוכה.

המשמעות היא שקרן ההשתלמות שלכם עובדת בשבילכם. ויכולה לעשות תשואה יפה כל שנה, הרבה יותר מהתשואה האפסית על הפיקדון בבנק. אפשר למשוך את הכסף באמצעות הלוואה מקרן השתלמות במקום למשוך את כספי הקרן, ניתן לקבל הלוואה מקרן השתלמות (תמורת שיעבוד הקרן) וכך להנות מכל היתרונות. מצד אחד, קרן ההשתלמות "ממשיכה לעבוד" ולהשיג תשואות יפות מדי שנה. ומצד שני, אתם מקבלים הלוואה בתנאים הרבה יותר טובים מאשר הלוואה רגילה.

מדוע הלוואה מקרן השתלמות היא בתנאים כ"כ טובים?

כאשר משעבדים את קרן ההשתלמות, יש לגוף שמלווה את הכסף בטוחה אמיתית. בד"כ ניתן לקבל הלוואה מיידית, בתנאים נהדרים, עד ל50% משווי קרן ההשתלמות. הסיכון עבור הגוף המלווה הינו נמוך מאד, ולכן יוכל לספק לכם הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד ובריבית נמוכה.

שומרים על החיסכון בכל מחיר

יש ערך אדיר לעובדה שאתם לא שוברים את החיסכון שלכם. קרן השתלמות תוכל לסייע לכם בעתיד מבחינה פיננסית. לכן מומלץ לעשות כל מאמץ כדי לא לשבור אותה, ולהשאיר חסכונות לתקופות קשות יותר בעתיד, תקופות בהן באמת תהיו חייבים את הכסף.

הלוואה מהירה שזמינה גם למוגבלים

במידה ויש לך קרן השתלמות (שאינה משעובדת לגוף כלשהו), תוכל לקבל הלוואה מהירה תוך 24 שעות. זה לא משנה אם חשבון הבנק שלך פעיל או מוגבל, שכן הקרן מהווה את הביטחון להלוואה החדשה שתקבל. כאמור, ניתן לקבל באופן מיידי עד 50% משווי הכסף שנצבר לך בקרן עד כה. בצורה כזו תוכל מצד אחד לקבל הלוואה בתנאים נוחים, ומצד שני להיות רגוע שנשאר לך חיסכון לטווח הארוך.

מידע נוסף לגבי הלוואות מקרן השתלמות - לחץ כאן


הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר