הלוואות לשכירים

  • מעוניין לשפץ את הבית? לשדרג את הרכב? חופשה?
  • צריך 10,000 ש"ח? 30,000 ש"ח? 80,000 ש"ח?
  • חייב לכסות את המינוס בבנק באופן מיידי?

כיום שכירים יכולים לקבל "הלוואה לשכירים" בתנאים יוצאים מן הכלל (עד 80,000 ש"ח) - מהיום להיום. רק אצלנו תקבל פריסת תשלומים שמותאמת לתלושי השכר שלך -  ותאפשר לך לעמוד בתשלומים בלי בעיה.
כסף מזומן לחשבון הבנק מהיום להיום!

למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו - לחץ כאן
הלוואות אקספרס (הכי מהיר שיש) - לחץ לפרטים


הלוואות לשכירים

כולנו שואפים לעצמאות כלכלית! העבודה הרבה והשעות הרבות שאנו מקדישים לה לעיתים מתישה ואף גורמת לחלקנו להרגיש כי היא גורמת לנו להתרחק מהיעדים הרבים שהצבנו לעצמנו בחיים.

המציאות כיום היא שרוב העובדים במשק הם שכירים ורוב אותם שכירים מנסים לשמור על האיזון הנכון שבין ההכנסות להוצאות שלנו, אך מדי פעם מופיעה הוצאה בלתי צפויה בעקבות שיפוץ, טיפול רפואי וכד' או הוצאה מתוכננת כמו רכישת רכב חדש וטיסה לחו"ל.

בכדי לעמוד בהוצאות השוטפות, משפחות רבות בישראל פונות לקבלת הלוואה. הלוואה לשכירים הפכה לדבר לגיטימי ורוב השכירים מבקשים הלוואות במטרה לכסות את הוצאותיהם ולהגשים את רצונותיהם.


הלוואה לשכירים – התהליך

כאשר עסקים מגיעים אלינו במטרה לקחת הלוואה, ההלוואה ניתנת להם על סמך תכנית עסקית או על סמך נכסים. לעומת זאת כאשר שכירים מגיעים אלינו במטרה לקבל הלוואה לכל מטרה הם משתמשים בתלושי המשכורת שלהם על מנת להוכיח שהם כשירים להחזיר את ההלוואות בזמן ובמלואן. בכדי לאשר הלוואה לשכירים אנו מבקשים מהלווה מספר תלושי משכורת אחרונים ודפי חשבון בנק של החודשים האחרונים.

הפנייה אלינו כגוף המעניק הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מאפשר ללקוחותינו להמשיך לנהל את חשבון הבנק שלהם כרגיל, מבלי לאבד את זכויותיהם בבנק בעקבות לקיחת ההלוואה, דבר שככל הנראה היה קורה אילו היו לוקחים את ההלוואה מהבנק.


הלוואות לשכירים - חשוב לדעת

לפני שפונים לקבלת הלוואה לשכירים מכל גוף פיננסי שאינו הבנק, כמו חברת האשראי, חברת הביטוח או גוף פיננסי עצמאי אחר, חשוב לבדוק שגוף זה אכן עובד באופן חוקי כמונו. כולנו שמענו לא פעם על "השוק האפור", שם הריבית יכולה בקלות להרקיע שחקים. גופים פיננסים כמונו המעניקים הלוואות באופן חוקי ובטוח, עושים זאת תחת עמידה בדרישות וחוקי משרד האוצר ובנק ישראל.

דבר נוסף שחשוב לוודא לפני בקשת הלוואות לשכירים הוא שגובה ההלוואה שאתם לוקחים בתוספת הריבית יהיה בסופו של דבר מתאים להכנסות וההוצאות שצפויות לכם במהלך תקופת החזר ההלוואה. אצלנו בפגישת הייעוץ תקבלו את כל ההסברים על הלוואות לשכירים ועל ההלוואה שתתאים לכם.


למה כדאי לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו (02:40)


הלוואות לשכירים עם משכורת


מגוון מסלולים לבחירתך

הלוואות לשכירים ניתנות תוך גמישות מקסימלית, ובהתאמה מלאה ליכולת ההחזר שלך. במידה ויש לך כרגע המון הוצאות, קיימת בד"כ אפשרות לקבל 6 חודשים ראשונים ללא כל החזר (גרייס), וזאת ע"מ שתוכל להתאזן כלכלית ולהתחיל להחזיר את ההלוואה בראש שקט. במקרים אחרים, יש אנשים שיודעים מראש על סכום כסף גדול שיכנס להם רק עוד שנה, ואז מתאימים את פריסת התשלומים כך שהתשלומים הראשונים יהיו נמוכים משמעותית והתשלומים בעוד שנה. חשוב להדגיש כי הלוואה לשכירים אינה פוגעת במסגרת החשבון בבנק, אלא נועדה לסייע לך במקביל.


שכירים ועובדי מדינה – לקוחות מבוקשים

אל תטעה, מבחינת הבנק הנך הלקוח הטוב ביותר. גם אם אתה לא "יושב על מיליונים", עצם העובדה שיש לך הכנסה קבועה, מאפשרת לחשב בצורה מדויקת את סיכון ההלוואה (סיכון נמוך). על כן, גופי אשראי רבים במשק ישמחו לספק לך הלוואה בתנאים מועדפים. גם אצלנו, הלוואות לשכירים ניתנות בתנאים משופרים לעומת הלוואות מהירות רגילות. יותר מכך, הרבה לקוחות שלנו מעידים שהריבית שקיבלו על הלוואה חוץ בנקאית לשכירים, הייתה נמוכה יותר מאשר ההלוואה שהיו צריכים לשלם על המינוס בחשבון הבנק הרגיל. כך שהתנהלות נכונה יכולה לחסוך לך בהוצאות האשראי השוטפות.


קשה לך לסגור את החודש? אתה ממש לא היחיד במדינה

חשבת שרק לך קשה לסגור את החודש? תחשוב שוב. מאות אלפי משפחות בישראל נאבקות מדי חודש במינוס בחשבון ובתשלומים דחויים של כרטיסי אשראי, רכבים, משכנתאות, חופשות ועוד. בעוד רמת ההכנסה צומחת בצורה איטית, יוקר המחייה בישראל ממשיך לטפס עוד ועוד: ביגוד, הנעלה, רכבים, חופשות, מזון, גני ילדים, קייטנות, חוגים, טיפולים רפואיים, אירועים ומה לא? אז אם קשה לך לסגור את החודש, דע לך שאתה ממש לא היחיד. בתקופות לחוצות, רבים פונים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית – בכדי להתאזן כלכלית ולבצע איחוד הלוואות חכם.


הלוואות לשכירים – לכל מטרה

היתרון הגדול של הלוואות לשכירים הוא בכך שהן "פתוחות" לגמרי, כלומר לכל מטרה. אין מדובר בהלוואה לרכישת רכב, משכנתא או כל סוג אחר של הלוואה. הלוואות לשכירים משמשות בין השאר למטרות הבאות:

✓ מימון לימודים
✓ שיפוצים
✓ מימון לרכב יד ראשונה / יד שניה
✓ הלוואה לסגירת המינוס
✓ איחוד הלוואות
✓ סיוע לבן משפחה
✓ הפקת אירוע משמח
✓ חופשת חג
✓ קייטנות
✓ טיפולים רפואיים
✓ ועוד

במידה והלוואה מיידית עד 80,000 ש"ח תוכל לסייע לך במימוש מטרותיך, נשמח לסייע על המקום. לצורך בדיקת זכאות מהירה, יש להעביר אלינו תלוש משכורת אחרון ודפי בנק מ-3 החודשים האחרונים. הלוואות לשכירים נבדקות במהירות האפשרית, וזאת במטרה לספק לך שירות טוב, ולאפשר לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך. תנאים נהדרים!

בדיקת זכאות מהירה - לחץ כאן
הלוואות לשכירים בהוראת קבע - קל ונוח