הלוואות לכולם

  • רוצים לרכוש רכב? לצאת לחופשה? לממן טיפול?
  • חייבים לכסות את המינוס בהקדם?
  • זקוקים ל-5,000 ש"ח? 15,000 ש"ח? 35,000 ש"ח?

גם אתם יכולים לקבל עכשיו הלוואה לכל מטרה ובאופן מיידי - עד 80,000 ש"ח!
פנו אלינו עוד היום וקבלו פריסת תשלומים נוחה שמותאמת לצרכים ולהעדפות שלכם
ותאפשר לכם לעמוד בתשלומים בקלות.

הלוואות במזומן לחשבון מהיום להיום!

לחץ כאן למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו
הלוואות מיידיות לכל מטרה - מידע נוסף
 

בא לכם לטוס לטיול קצר לחו"ל אך אין לכם מספיק כסף? יש לכם רעיון מצוין ואתם רוצים להקים עסק? החלטתם שהגיע הזמן ללמוד תואר ראשון? עד לפני מספר שנים יכולנו לקבל הלוואה רק מהבנקים, בכל פעם שהיינו זקוקים להלוואה היינו פונים אל הבנק, מחכים לתשובתו ומקבלים את החלטתו.

הבנק תלוי בנהלים נוקשים בכל הנוגע להלוואות, לפני שהוא מעניק הלוואה הוא בודק היטב את חשבון מבקש ההלוואה, האם ללקוח ישנה הכנסה קבועה ומה גובה ההכנסה, הם יש בבעלות הלקוח נכסים ובמידת הצורך מבקש הבנק מהלקוח חתימת ערבים לפני שהוא מעניק לו הלוואה.

בעקבות נהלים נוקשים אלו הבנק לא יכול להעניק הלוואה לכל לקוח המבקש אחת כזו, וגם במקרים בהם הבנק יכול להעמיד לרשות הלקוח הלוואה, לרוב סכום ההלוואה נמוך מגובה ההלוואה שהלקוח מבקש. בעבר הלקוח היה נשאר ללא הלוואה בנקאית וללא אלטרנטיבה אחרת לגיוס הכסף.


הלוואות לכולם - האלטרנטיבה

כיום המצב שונה, ללקוח ישנן מספר אלטרנטיבות לנטילת הלוואה, הלקוח יכול לבחור בין הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית המוענקת על ידי מספר גופים פיננסים כגון חברות האשראי, חברות הביטוח וחברות מימון המעניקות הלוואות לכולם.

גופים פיננסים אלו מעמידים לרשות הלקוחות הלוואות לכולם מבלי שיצטרכו להחתים ערבים. מכיוון הגופים הפיננסים מעניקים הלוואה הנקראת הלוואה חוץ בנקאית הלקוח יכול להמשיך לנהל את חשבון הבנק שלו כרגיל (דבר שלא היה קורה אם היה לוקח את ההלוואה מהבנק) מבלי שמסגרת האשראי שלהם בבנק תפגע, מבלי שיצטרכו לוותר על כרטיס האשראי לטובת ההלוואה ומבלי שיצטרכו לסגור את הפיקדונות שלהם לתקופה ארוכה.


הלוואה לכולם – כי כולם לוקחים הלוואות

אנו מעניקים ייעוץ לגבי הלוואות, כי לכל לקוח מתאימה הלוואה אחרת. כולם יכולים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ולבקשת הלוואה לכל מטרה: חופשה, שיפוץ, פתיחת עסק, סגירת חוב, סגירת מינוס, אירוע, לימודים, רכישת רכב ועוד.

יתרון נוסף של הלוואות חוץ בנקאיות הוא העדר הבירוקרטיה ומהירות הביצוע, בחלק מהמקרים אין צורך שתצאו מהבית מפני ששליח של החברה מגיע אליכם למטרת החתמת הטפסים והכסף מופקד ישירות לחשבון הבנק.

יש לכם שאלות לגבי ההלוואות שלנו? לחצו כאן

הלוואה לכל מטרה

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר