הלוואות לעובדי מדינה

  • מעוניין לשפץ את הבית? לקנות רכש חדש? לצאת לחופשה קצרה?
  • צריך 10,000 ש"ח? 20,000 ש"ח? 50,000 ש"ח?
  • חייב לסגור את המינוס בבנק?

כיום עובדי מדינה יכולים לקבל "הלוואות לעובדי מדינה" בתנאים מעולים (עד 80,000 ש"ח) - מהיום להיום.
רק אצלנו תקבל פריסת תשלומים שמותאמת לתלוש המשכורת שלך -  ותאפשר לך לעמוד בתשלומים בקלות.
כסף מזומן לחשבון שלך מהיום להיום!


למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו - לחץ כאן
הלוואות לשכירים בתנאים מועדפים - לחץ כאן

הלוואות לעובדי מדינה – הלוואות בתנאים משופרים

עובדי המדינה הינם קבוצה ענקית של עובדים שמונה מעל 100,000 מועסקים. על אף גודלה העצום של הקבוצה, מדובר בקבוצת עובדים מאורגנת באופן יחסי, בעלת ועד עובדים חזק המסוגל להשיג הישגים גדולים ופועל להשגת הטבות בכל תחום.

קיימת אפשרות להעניק לעובדי המדינה הלוואות בתנאים אטרקטיביים, הן בזכות ועד העובדים החזק שעומד מאחוריהם והן בהתבסס על היציבות התעסוקתית שלהם. עובדי מדינה רבים נהנים ממעמד של קביעות תעסוקתית ולכן לא נשקפת כל סכנה של אובדן מקום העבודה וכך לא ייווצר מצב שלא תתכן באפשרותם היכולת להחזיר את ההלוואה.


הלוואות לעובדי מדינה – למה הן משמשות?

קיימות סיבות רבות ומגוונות ללקיחת הלוואה לעובדי מדינה במטרה לנהל רמת חיים תקינה וגבוהה כגון: הרחבת העסק, קניית דירה, קניית רכב, שיפוץ הבית, מימון חתונה, מימון נופש, מימון לימודים, סגירת חובות, תשלום חשבונות, טיפולים רפואיים וכו'.


הלוואה לעובדי מדינה – היכן מקבלים העובדים את ההלוואה?

השליטה על ניהול חשבונות הבנק ומתן הלוואות של עובדי מדינה נקבעת על פי מכרז. בכל פעם השליטה עוברת לידיו של בנק אחד בלבד. בעבר ניתן היה לקבל הלוואה לעובדי מדינה רק בבנק יהב. לעומת זאת היום אפשר לקבל את ההלוואות לעובדי מדינה רק באמצעות בנק דיסקונט. בשנת 2014 יתנהל שוב מכרז בין כל הבנקים ויתכן כי בנק אחר יזכה במכרז והשליטה בפעילות הכספית של עובדי המדינה תעבור  לידיו.


הלוואה לעובדי מדינה – הלוואות חוץ בנקאיות

לעיתים הבנקים אינם מאשרים לעובדי מדינה את הלוואה לה זקוקים, מסיבות שונות כמו חריגה ממסגרת האשראי או לחילופין קיומה של הלוואה קודמת שטרם שולמה.

במקרים הללו ישנה אפשרות נוספת, חוקית ובטוחה, לקבלת הלוואה מגופים חוץ בנקאים.
במידה ואתה עובד מדינה שאינו זכאי לקבלת הלוואה לעובדי מדינה דרך הבנק, תוכל לפנות לחברות הלוואות חוץ בנקאיות אשר יאפשרו לך הלוואה בתנאים מצוינים ואטרקטיביים ביותר.


הלוואות לעובדי מדינה – הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים

הלוואות לעובדי מדינה במסגרות חוץ בנקאיות ניתנות תוך שיעורי ריבית נמוכים, עמלות נמוכות ושאר תנאים אטרקטיביים.

ההלוואה הנוחה ניתנת בפריסה של עד 24 תשלומים חודשיים, ללא עמלת פירעון מוקדם, במזומן, הלוואת אקספרס באישור מיידי וללא ערבים. 

רוצה עוד מידע על הלוואות לעובדי מדינה? צור קשר