הלוואות פרטיות

 • מעוניין להחליף רכב? לשפץ את הבית?
 • צריך לסגור את המינוס? לממן טיפול רפואי?
 • מחפש הלוואה מהירה?

כיום אנשים רבים נוטלים הלוואות פרטיות וגם אתה יכול לקבל עכשיו באופן מיידי הלוואה מהירה
לכל מטרה (עד 80,000 ש"ח) - מהיום להיום. למה דווקא אצלנו? כי פריסת התשלומים הנוחה תאפשר לך לעמוד בתשלומים בלי בעיה.

כסף מזומן לחשבון מהיום להיום!

הלוואות פרטיות בתנאים נהדרים - מידע נוסף
הלוואות אקספרס (הלוואות מהירות) - הכי מהיר שיש!


עבור המטרות הללו ועוד רבות אחרות קיימת הלוואה פרטית. הלוואות חוץ בנקאיות הינן הלוואות רגילות, הניתנות ע"י גופים חוץ בנקאיים. הלוואות פרטיות נלקחות מדי יום על ידי אנשים פרטיים אשר מעוניינים להלוות סכום כסף לכל מטרה שהיא. קיימים עשרות גופים אשר מעניקים אפשרויות של הלוואות פרטיות לכל מטרה, בניהם בנקים, חברות אשראי, גופים פיננסים פרטיים ועוד. כל גוף מעניק הלוואה פרטית שהיא ייחודית, מותאמת ללווה בסכומים ובתנאים השונים.


הלוואות פרטיות – אנו רגילים לפנות באופן אוטומטי לבנק

מאז תקופת הנעורים בה פתחנו את חשבון הבנק שלנו, אנו רגילים לבצע את כל הפעולות הנוגעות לכספים דרך הבנק. חלקנו מקבלים את תנאי חשבון הבנק שלנו מבלי לבדוק אפשרויות נוספות וחלקנו מקבלים את תנאי מסגרת האשראי שלנו, בכך אנחנו יכולים להפסיד והרבה. ההפסד אינו מתבטא רק בכסף ובתנאי ההלוואה שאנו מקבלים מהבנק אלא גם בסוג ההלוואה שאנו נוטלים, הייעוץ שאנו מקבלים ויחסיהם של נותני השירות בבנק.

כיום ישנן אפשרויות שונות לקבלת הלוואות פרטיות. כמו שציינו, אין צורך לעבור תמיד את הטרחה הרבה בפנייה לבנק כדי לקבל הלוואה פרטית. ניתן לפנות אל מספר גופים פיננסים ולקבל הלוואה בתוך זמן קצר. חשוב לבדוק לפני לקיחת ההלוואה שאותו גוף פיננסי ממנו אתם לווים מאושר על ידי משרד האוצר ושאינכם פונים למקורות שאינם חוקיים. בנוסף, ישנם גופים שונים שמתווכים בינכם לבין הבנקים ועוזרים לכם לחסוך אלפי שקלים בחודש.


הלוואה פרטית חוץ בנקאית בתנאים נוחים

כשתגיע אלינו לפגישת ייעוץ לגבי ההלוואה תרגיש מה שלא הרגשת עד היום בסניף הבנק שלך. בפגישה עימנו תוכל לקבל ייעוץ לגבי ההלוואה שתתאים לך לפי צורך ההלוואה, יכולת ההחזר, גובה ההלוואה, התנאים המוצעים ותנאים הנוחים.

במידה והינך מעוניין לקבל הלוואה פרטית באופן מיידי ניתן לקבל את הייעוץ גם דרך הטלפון. לאחר בדיקה של מספר נתונים נוכל לאשר לך את קבלת ההלוואה ולהפקיד אותה ישירות לחשבון הבנק שלך.


למה לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר (02:40)


הלוואות פרטיות חוץ בנקאיות


הלוואות לשכירים בתנאים מועדפים - כדאי להכיר
הלוואה לסגירת המינוס - באישור מהיר


בדיקה זכאות חינם – לא כדאי לפספס

חשבת לקחת הלוואה פרטית? מחפש את התנאים המשתלמים ביותר? אל תוותר על בדיקת הזכאות המהירה שאנו מציעים. בדיקה מהירה, יעילה, ללא עלות – וללא כל התחייבות מצידך. אנו מציעים ללקוחותינו הלוואות בתנאים נהדרים, וזאת בזכות קשר מתמיד עם מגוון גופי אשראי פרטיים במשק. אין צורך למלא טפסים או לשלוח פקסים אלא פשוט למלא פרטים אישיים בטופס ליצירת קשר. אנחנו כבר נעשה הכל עבורך.


הלוואות פרטיות בתנאים מפתיעים!

לקוחות רבים התרגלו לתנאי האשראי של הבנקים, אך מחוץ לבנקים ניתן למצוא הלוואות פרטיות בתנאים מפתיעים! לקוחות רבים שסורבו בבנקים, קיבלו דרכנו הלוואה בסכום כפול, בתנאים משודרגים. יותר מכך, יש לקוחות שלוקחים הלוואה אטרקטיבית דרכנו, כדי להחזיר הלוואה בתנאים פחות טובים במקום אחר. פשוט תגידו לנו מה אתם צריכים, ואנחנו כבר נדאג להגיש לכם את ההצעה הכי טובה שאנחנו יכולים.


הלוואה פרטית עד 80,000 ש"ח

יש לקוחות שמבקשים 5,000 ש"ח, יש לקוחות שמבקשים 10,000 ש"ח ויש לקוחות שזקוקים ל30,000 ש"ח. ככל שתלוש המשכורת גבוה יותר, כך ניתן לקבל הלוואה מהירה גדולה יותר. סכום ההלוואה יכול להגיע לכל היותר עד 80,000 ש"ח – בפריסת תשלומים נוחה במיוחד, ובהתאם ליכולת ההחזר שלך. כאשר מחליטים על סכום ההלוואה, חשוב להביא בחשבון את כל השיקולים הכלכליים הרלוונטיים, כדי להבטיח יכולת החזר.


מה ניתן לעשות עם הכסף?

הלוואות פרטיות הן הלוואות לכל מטרה. ברגע שאושרו, אין שום הגבלה על מה שניתן לעשות עם הכסף. יש לקוחות שלוקחים הלוואה עבור הוצאות "MUST" כמו טיפולים רפואיים וכו'. ויש לקוחות שלוקחים הלוואה עבור הוצאות שוטפות, חופשות וכו'. אלו סוגי ההלוואות הנפוצים:

 • הלוואה לטיפול רפואי
 • מימון לימודים
 • הלוואה לרכב משומש / חדש
 • שיפוץ הבית
 • הלוואה פרטית לסגירת המינוס
 • איחוד הלוואות
 • הלוואות מיוחדות לתקופת החגים
 • חופשות / מתנות
 • מימון בר מצווה, חתונה
 • ועוד

לבדיקת זכאות מהירה - אנא צור קשר