הלוואת בלון

  • רוצה להתחיל ללמוד בקרוב? עומד להתחתן?
  • צריך 10,000 ש"ח? 25,000 ש"ח? 50,000 ש"ח?
  • מחפש הלוואה שתוכל להתחיל להחזיר רק עוד שנה?

הלוואות בלון הפכו בשנים האחרונות לפופולריות מאוד בקרב סטודנטים באוניברסיטאות (ורבים אחרים). במקום לבזבז זמן יקר ולהפסיד שנת לימודים - גם אתה יכול לקחת הלוואה באופן מיידי
ולהחזיר אותה בקיץ בלי בעיות!

כסף מזומן לחשבון מהיום להיום.

למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו - לחץ כאן
למידע נוסף אודות הלוואה לחתונה - לחץ כאן

 

רוב האנשים מכירים את סוג ההלוואות הנפוץ ביותר, הלוואה שנוטלים מהבנק או מגוף פיננסי אחר וחודש לאחר נטילת ההלוואה מתחילים להחזיר אותה. רוב האנשים לא שואלים לגבי אפשרות אחרת ומקבלים את ההצעה של הבנק כמו שהיא.

הלוואה מסוג זה לא מתאימה לכולם, לדוגמא סטודנט שרק התחיל את דרכו באקדמיה וזקוק להלוואה למטרת הלימודים יתקשה לעמוד בהחזרי ההלוואה מדי חודש. כשאין לו זמן רב לעבוד, הלוואה מסוג זה ואי העמידה בתשלומיה יכולה להוביל אותו לחובות נוספים.

דוגמא נוספת היא זוג שמעוניין להתחתן לשם החתונה הוא זקוק לכסף כדי לשלם מקדמות לאולם האירועים והספקים השונים, זוגות הנאלצים לנטול הלוואה למטרת החתונה יעדיפו להחזירה לאחר החתונה ולא לפניה, אך את ההלוואות הסטנדרטיות אותן מציע הבנק יש להתחיל להחזיר במועד הצמוד לנטילתה.

לאותם סטודנטים, לאותם זוגות ולכל אותם אנשים שמעוניינים להתחיל לשלם את תשלומי הלוואה לכל מטרה במועד מאוחר יותר מהרגיל ממועד נטילת ההלוואה - ישנה הלוואת בלון.


מהן הלוואות בלון?

הלוואת בלון נבדלת מהלוואה רגילה בשיטת ההחזר שלה. הלוואה רגילה בנויה מהחזרים חודשיים, החזרים אלו כוללים חלק יחסי של סכום ההלוואה (קרן) בתוספת הפרשי הריבית הקבועה מראש או ריבית הצמודה למדד כלשהו – תשלומים קבועים אלו מתחילים בצמוד לנטילת ההלוואה ועד לסיום תקופת ההחזרים הקבועה מראש. לעומת זאת הלוואת בלון בנויה מהחזר חודשי הכולל רק את הריבית (ובמידה וישנה הצמדה אז ריבית והצמדה), ולאחר תקופה הנקבעת מראש בעת לקיחת ההלוואה מחזיר הלווה בתשלום חד פעמי את סכום קרן ההלוואה.

סוג נוסף של הלוואת בלון היא הלוואת בלון מלאה (נקראת גם הלוואת גרייס), בהלוואה מסוג זה אין הלווה משלם תשלומים חודשיים כלל אלא רק בסיום התקופה החזר חד פעמי הכולל את קרן ההלוואה והפרשי הריבית וההצמדה. הלוואות בלון הנלקחות מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים הינן הלוואות בטוחות, המאושרות על ידי משרד האוצר ובנק ישראל.

לכל לקוח מתאימה הלוואה מסוג שונה, לכן אחת השאלות הראשונות שאנו שואלים את הלקוחות שלנו בפגישת הייעוץ היא מה מטרת ההלוואה, ישנם לקוחות שההלוואות הרגילות יתאימו להם יותר, וישנם לקוחות שיעדיפו לקחת הלוואות בלון.

רוצה לדעת יותר על הלוואות בלון? צור עמנו קשר עוד היום