מחשבון הלוואות

  • עומד לקנות בית חדש? לשדרג את הרכב?
  • מעוניין לדעת איזה סוג הלוואה מתאים לך?
  • רוצה לחסוך את הביקור המייגע אצל הבנקאי? 

אנשים רבים נוטלים כיום הלוואות לצורך מגוון מטרות. בעזרת מחשבון ההלוואות שלנו תוכל לדעת את התמונה המלאה על הלוואה שלקחת או הלוואה שאתה חושב לקחת.
מחשבון הלוואה עוזר לך לתכנן את העתיד הפיננסי שלך מבלי לצאת מהבית!

לחץ כאן למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו
לחץ כאן למידע נוסף אודות משכנתא חוץ בנקאית

מחשבון הלוואה – מהו?

מחשבון הלוואות הינו כלי נוח פשוט מהיר ויעיל המאפשר לך לאמוד את מידת התעניינותך בהלוואה מסוימת בהתאם לתוצאות וכך להגיע מוכן אל הבנק.

מחשבון הלוואה נגיש כיום בכל רשת האינטרנט ומאפשר לך לבחון אפשרות להלוואות לכל סוגיהן כגון: הלוואות למשכנתא, הלוואות לחתונה, הלוואות לשיפוץ הבית, לרכב, לסטודנטים וכו'.

באמצעות הזנה פשוטה של סכום ההלוואה, יחד עם הריבית אשר מוצעת לך במסלולי ההלוואות השונים והתקופה, תוכל לקבל את הנתון של סכום הכסף אותו תאלץ להחזיר לבנק בכל חודש עד לתום תקופת ההלוואה. כמו כן, תוכל לקבל את הנתון של גובה ההלוואה אשר תוכל לקבל מהבנק הנבחר בהנחה שקבעת מראש סכום שאותו אתה מוכן לשלם בכל חודש ואת אורך תקופת החזר ההלוואה.

השימוש במחשבון ההלוואה הוא פשוט ביותר. עליך רק להזין את הנתונים הרלוונטיים, ולשחק עם פסי הגלילה.


מחשבון הלוואות – על סוגיו השונים

מחשבון הלוואה הינו כלי חכם אשר מכיל בתוכו נוסחאות שונות בהתאם לתחום ההלוואה.
יש להתאים את סוג ההלוואה למחשבון הלוואה ספציפי אשר מתוכנת לחשב הלוואה מסוג זה בלבד.

בין הסוגים השונים של מחשבוני ההלוואה, ניתן למנות את מחשבוני המשכנתאות, המחשבונים להלוואות בעלות ריבית קבועה/משתנה, מחשבונים להלוואות בעלות הצמדה למדד, מחשבונים להלוואות צמודות למטבע החוץ, מחשבונים לוח שפיצר, מחשבוני הלוואות לרכב, מחשבונים להלוואות בלון, מחשבונים אשר חושפים את מספר התשלומים וכו'.


מחשבון הלוואה – יתרונות

  1. מחשבון הלוואות הינו כלי מהיר ונוח הנגיש גם מהבית וחוסך מאיתנו ביקור ארוך ומייגע אצל הבנקאי.
  2. מחשבון הלוואות מעניק ללווה הפוטנציאלי את התמונה המלאה של כמה עליו לשלם, באיזה חודש ולאיזו תקופה.
  3. מחשבון הלוואות מאפשר ללווים הפוטנציאלים להשוות בין גורמי ההלוואה השונים תוך שחושף את התנאים המסוימים המוצעים וכך מאשפר ללווים לבחור הלוואה אטרקטיבית ביותר עבורם אשר עונה על צורכיהם האישיים.
  4. מחשבון הלוואה מאפשר ללווה לתכנן את עתידו הפיננסי, הן על פי פרמטר של סכום ההחזר החודשי והן על פי הפרמטר של מספר התשלומים הצפויים ובהתאם לכך להיערך לכל חודש בחודשו.
  5. מחשבון הלוואה מאפשר ללווה הפוטנציאלי לבצע פעולה של הזנת החזר חודשי אופטימאלי עבורו (סכום שבו הוא יוכל לעמוד), ועל פי נתון זה לקבל את סכום ההלוואה המקסימאלי המגיע לו.

משהו לא ברור? יש לך שאלות? לחץ כאן ליצירת קשר

הלוואות אונליין

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר