אשראי חוץ בנקאי

  • צריך כסף בדחיפות? יש לך הוצאה לא צפויות?
  • חייב לסגור את האוברדראפט?
  • ההלוואה שהבנק מציע לך לא מספיק אטרקטיבית?

אשראי חוץ בנקאי פופולרי כיום בקרב אנשים רבים וניתן לקבל אותו מהיום להיום ובלי ביורוקרטיה מיותרת.
גם אתה יכול לקבל אשראי חוץ בנקאי (עד 80,000 ש"ח) בהליך מהיר וחוקי למהדרין! למה אצלנו?
כי בשום מקום אחר לא תקבל פריסת תשלומים מותאמת אישית ונוחה כמו אצלנו.
אשראי במזומן לחשבון הבנק שלך מהיום להיום!

לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות חוץ בנקאיות מיידיות
לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים


המציאות הכלכלית בארצנו אינה פשוטה ומדי יום נתקלים אנשים רבים בהוצאות חריגות או הוצאות בלתי צפויות מבלי שיהיה להם את הכסף לשלם עליהן. רובם פונים באופן אוטומטי לבנק בבקשה להלוואה, אך לא תמיד תנאי ההלוואה שהבנק מציע להם היא אטרקטיבית ולעיתים הבנק מסרב להעניק הלוואה ללקוחות מבלי חתימת ערבים, בדיקת בטחונות ועוד.


מהו אשראי חוץ בנקאי?

אשראי חוץ בנקאי הוא אשראי הניתן מחוץ למסגרת הבנק על ידי גוף פיננסי חיצוני והוא אינו תלוי בבנק. את החזרי האשראי החוץ בנקאי ניתן לבצע דרך חשבון הבנק אך מעבר לכך הוא אינו משפיע על התנאי החשבון בבנק. ישנם מספר גופים המעניקים ללקוחותיהם אשראי חוץ בנקאי, חברות האשראי השונות, חברות ביטוח וחברות מימון.


אשראי חוץ בנקאי - אין סיבה לחשוש

חלק מהלקוחות שפונים אלינו, אלו שאינם שמעו עוד על אשראי חוץ בנקאי נשמעים לעיתים מעט חוששים. אותם לקוחות חוששים ממה שנקרא הלוואות בשוק האפור. אותם חברות גופים פיננסים שציינתי קודם המעניקים אשראי חוץ בנקאי אינם שייכים לשוק האפור ואין סיבה לחשוש מהם.

אותם גופים מעניקים אשראי חוץ בנקאי בריבית קבועה או בריבית משתנה (לפי גובה ריבית הפריים) בשונה מגובה הריבית שמעניק השוק האפור. כמו כן, חברות מימון אלו מאושרות על ידי בנק ישראל ומחזיקים באישור ממשרד האוצר המאשר להן להעניק הלוואות, ולכן הן כפופות לחוקי בנק ישראל לגבי גובה הריבית אותה הם גובים מלקוחותיהם.


ההבדל בין אשראי חוץ בנקאי להלוואה בנקאית

לבנק ישנם נהלים נוקשים למדי לגבי הלקוחות להם הוא יכול להעניק הלוואה וכך גם לגבי גובה ההלוואה אותה הוא יכול לאשר לכל לקוח. גובה ההלוואה והענקת הלוואה תלוי בגורמים רבים כמו פיקדונות בחשבון הלווה, הפקדת משכורת קבועה לחשבון הלווה, גובה המשכורת, חתימת ערבים ועוד.

לעומת זאת אשראי חוץ בנקאי הניתן על ידי גופים פרטיים אינו תלוי באותם נהלים נוקשים ולכן הם יכולים לאשר אשראי חוץ בנקאי למגוון לקוחות על בסיס פרמטרים נוספים. בהתאם לזאת, יכולים גופים פיננסים רבים לספק הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים במיוחד.

משהו לא מובן? רוצה מידע נוסף? צור עמנו קשר