הלוואות חוץ בנקאיות

  • יש לך הוצאה דחופה? זקוק לכסף בדחיפות?
  • צריך כסף כדי לסגור את המינוס?
  • רוצה לממן טיפול רפואי? לקנות רכב חדש? לשפץ את הבית?

כיום אנשים רבים נוטלים הלוואות חוץ בנקאיות - באישור מהיר (ובלי בירוקרטיה מיותרת של בנקים)
גם אתה יכול לקבל הלוואה מהירה לכל מטרה, שמאושרת בהליך מזורז - עד 80,000 ש"ח - מהיום להיום.
רק אצלנו תקבל פריסת תשלומים אידיאלית - שתאפשר לך להחזיר את התשלומים
בלי שום בעיה.
כסף מזומן לחשבון מהיום להיום!


לחץ כאן למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו
לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות אקספרס (הכי מהיר שיש)

הלוואות חוץ בנקאיות

אנשים רבים, גם אלו המחושבים ביותר - זקוקים לעיתים להלוואה. בין אם מדובר בהלוואה למטרת רכישה גדולה, בין אם הלוואה למטרת אירוע, בין אם למטרת לימודים ובין אם היא למטרת סגירת המינוס בבנק. אותם אנשים פונים באופן מיידי אל סניף הבנק שלהם, מקבלים את גובה ההלוואה ותנאי ההלוואה שהבנק מציע מבלי לבדוק קודם כל הלוואות חוץ בנקאיות.

ממי לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות?

ישנם מקורות רבים מהם ניתן לבקש הלוואות חוץ בנקאיות ביניהם: הלוואה חוץ בנקאית מחברת הביטוח, הלוואה מחברת האשראי, הלוואה חוץ בנקאית מהמעסיק והלוואה חוץ בנקאית מגופים פיננסים הפועלים באישור משרד האוצר ובנק ישראל.

לא פעם שומעים על אנשים שנטלו הלוואה מהשוק האפור ושילמו על כך ביוקר ובכך סיכנו את כל כספם ורכושם. מקורות המאושרים על ידי משרד האוצר הינם מקורות בטוחים ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה שאינה מהווה סיכון ללווה.

מדוע כדי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

מדי יום אנו שומעים מהלקוחות שלנו סיבות חדשות מדוע כדאי לקחת אשראי חוץ בנקאי. רוב הפונים מתלוננים על תנאי ההלוואות של הבנקים, תנאים כמו גובה הלוואה המאושרת על ידי הבנק, הריבית הגבוהה, תקופת ההחזר, הצורך במציאת ערבים להלוואה ולעיתים הקושי להחזיר את סכום הלוואה בתקופת הזמן שהבנק מציב. בנוסף לכך, ישנם לקוחות אשר לא זכאים לקבלת הלוואה מהבנק מסיבות שונות, כל אותם לקוחות מגיעים אלינו, ובמקרים רבים על רק סמך בטחונות שהם מציגים לנו, אנו מספקים להם הלוואה.

בחלק מהמקרים לקוחותינו מעוניינים לקבל הלוואה חוץ בנקאית מיידית, לדוגמא במקרים בהם עליהם לממן טיפול רפואי דחוף או שיפוץ דחוף בבית. לכן, אין להם זמן לבירוקרטיה רבה כמו חיפוש אחר ערבים, משא ומתן ארוך לגבי תנאי ההלוואה וכד'. לגופים המעניקים הלוואה חוץ בנקאית כמונו, ישנה גם הלוואת אקספרס המתאימה בדיוק למקרים כאלו.

אנו מעניקים ייעוץ ללקוחותינו לגבי הלוואות חוץ בנקאיות שמתאימות להם, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ אצלנו או לקבל ייעוץ דרך הטלפון. אנו מתאימים את תנאי הלוואה לכל לקוח לפי דרישותיו והופכים את תהליך לקיחת ההלוואה לנוח, מהיר ויעיל!

למה לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר (02:40)

הלוואות חוץ בנקאיות - במזומן