הלוואות לרכבים

  • מתכנן לקנות רכב? לשדרג את הרכב הקיים?
  • צריך 50,000 ש"ח? 80,000 ש"ח?
  • ידעת שניתן כיום לקבל מימון עד 100%?

גם אתה יכול לקבל הלוואה לרכב באישור טלפוני מזורז (עד 180,000 ש"ח), כולל מימון לרכב יד שניה. פנה אלינו עוד היום ותוכל להפסיק לנסוע ברכב הישן או בתחבורה ציבורית ולקנות את הרכב החדש שתכננת.
הלוואה בתנאי תשלום נוחים ובפריסה מותאמת אישית!

מימון לרכב יד שניה - דגשים חשובים

מרביתנו נסכים עם העובדה כי כל אחד זקוק לרכב על מנת להתנייד ממקום למקום באופן עצמאי, בין אם אתה צעיר או מבוגר, רווק או בעל משפחה. החזקת רכב מקלה עלינו ועל ההתנהלות היומיומית שלנו, אך עם המציאות הכלכלית כיום, לעיתים, רכישת רכב או החלפת רכב אחד באחר מרגישה כהוצאה שלא נוכל לעמוד בה. הלוואות לרכבים חדשים ומשומשים הן כלי מימון אטרקטיבי ביותר (הרבה יותר מהלוואות מסוגים אחרים), ולכן שווה להכיר אותן.

הלוואות לרכבים

הלוואות לרכבים – למי פונים?

מי מאיתנו אשר החליט לרכוש רכב בתקופה בה אין ברשותו את הסכום הנדרש, ברוב המקרים, יפנה באופן אוטומטי מימון לרכב בבנק. צעד זה נובע מהמחשבה השגויה כי הבנקים הינם הכתובת היחידה להשגת הלוואות לרכבים.

בכדי לקבל הלוואה מהבנק אנו נאלצים פעמים רבות להתמודד עם הבירוקרטיה הסבוכה המלווה בכך. זה יצריך מאיתנו לעמוד בקריטריונים ספציפיים אותם הבנק מציב. אנו נאלץ לשבת מול פקיד ולתת סיבות והסברים לגורמים שהביאו אותנו אליו ובנוסף נזדקק לערבויות וערבים. לאחר כל התהליך הזה, במידה ואכן "נזכה" בהלוואה המיוחלת, זו תהיה לרוב הלוואה בתנאים שאינם אופטימליים. לעומת זאת, לקוחות הפונים אלינו מגלים כי התהליך יכול להיות הרבה יותר נעים ופשוט.

הלוואה לרכב  – עסקה בטוחה

כיום הלוואות לרכבים הן ההלוואות הנפוצות ביותר במשק (מישהו עוד רוכש רכב במזומן?). אין זה משנה אם לוקחים הלוואה מהבנק או מגוף חיצוני המפוקח ע"י בנק ישראל. בסופו של דבר ישנו סכום מבוקש שאותו צריך לאשר, תנאי הלוואה שקופים ולוח סילוקין ידוע מראש. לא תמיד הצעתו של הבנק תהיה עדיפה!


למה לחכות למחר כשאפשר כבר היום?

כמו שכבר נאמר, הרכב הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ובמקרים רבים הם אף תלויים בו. לעיתים הזמן פועל נגדינו, כמו במקרים בהם רכישת רכב שאינה סובלת דיחוי. לכן נתון מאוד חשוב אותו יש לקחת בחשבון הוא שתהליך קבלת הלוואה לרכב מהבנק כרוך לרוב בהמתנה לא מבוטלת. דרכינו לעומת זאת, לאחר בדיקת זכאות מהירה בטלפון, תוכלו לקבל הסבר מלא על תנאי הלוואות לרכבים. במידה ואכן תהיו מעוניינים בהלוואה נוכל לאשרה באופן מיידי. מדובר בתהליך זריז, קל ונח. נסיעה טובה.

צריך הלוואה לרכב?
מלא פרטים ונחזור אליך תוך 5 דקות!


✔ ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות!
✔ הלוואה לרכב חדש / הלוואה לרכב יד שניה
✔ הלוואות לרכבים עד 100% מימון!
✔ תנאי תשלום אטרקטיביים במיוחד
✔ בדיקת זכאות מהירה


מימון לרכב יד שניה / חדש

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר