מימון לרכב יד שניה / חדש

  • רוצה להחליף את הרכב הישן? לקנות רכב חדש?
  • מה עלות הרכב? 35,000 ש"ח? 80,000 ש"ח?
  • מחפש הלוואה בריבית נמוכה ובתנאים נוחים?

כיום ניתן לקבל מימון לרכב יד שניה (או חדש) בצורה קלה ומהירה, בתנאים סופר אטרקטיביים. למה דווקא אצלנו? כי אצלנו ניתן לקבל עד 100% מימון, ללא מקדמה ועם תשלום חודשי נמוך וידוע מראש.
כסף מזומן לרכישת רכב חדש או משומש

מימון לרכב יד שניה או חדש

למה להוציא כסף מהכיס?

ההוצאה הכלכלית הכרוכה ברכישת רכב חדש אינה הוצאה מבוטלת. לרובנו אין בהישג יד את הסכום הדרוש ולא כל אחד יכול לאפשר לעצמו לבצע תשלומים שיכסו עד תקרת האשראי שלו. כיום בעיית מזומנים אינה צריכה עוד להוות מכשול, מפני שחברתנו תוכל להעניק לך מימון לרכב יד שניה עד 100,000 ש"ח, או לחילופין מימון לרכב חדש עד 180,000 ₪, באופן מיידי ובתנאים נוחים.

הלוואה בנקאית מול מימון לרכב

הפתרון המקובל להשגת מימון לרכב יד שניה או חדש הוא פניה לבנק בבקשה לקבלת הלוואה לרכב. אז זהו, שלא! אומנם בדרך זו הכסף מועבר אליכם ותוכלו לעשות בו את השימוש הנחוץ אך אל לכם לשכוח מספר נקודות חשובות:

  • לא תמיד הבנק מאשר הלוואות לרכבים
  • זה עשוי לקחת עד 3 שבועות
  • לעיתים זהו תהליך המצריך גובה הכנסה מסוימת שהבנק מציב כרף הכרחי
  • לרוב הבנק ידרוש מכם להביא ערבים שיחתמו על ההלוואה
  • גם במידה ותאושר ההלוואה לא בהכרח שהבנק יאשר את כל הסכום!

לעומת זאת, אצלנו הלוואות לרכבים מאושרות על המקום. אנו ממליצים ללקוחותינו להגיע לפגישת ייעוץ למטרת התאמת ההלוואה, אך ניתן לעשות זאת גם באמצעות שיחת טלפון אחת, בסוף השיחה תוכלו לקבל מימון לרכב יד שניה או חדש בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

 הלוואות לרכבים חדשים – עד 100% מימון

אנו פועלים מול מגוון גופים פיננסיים, לרבות בנקים וסוכניות רכב. בנוסף אליהם, ישנם גופים פיננסיים חיצוניים אשר אינם קשורים לבנקים, המספקים הלוואות חוץ בנקאיות לרכבים בתנאים מצוינים. היתרון הגדול הוא מהירות האישור של הלוואות לרכבים מסוג זה.

תנאי מימון נוחים

לאור תנאי השוק הנוחים, ניתן כיום לקבל הלוואות לרכבים בתנאים שלא היו מעולם. שיעורי הריבית נמוכים מבעבר ובנוסף ההלוואות ניתנות בתנאי החזר נוחים ולאורך זמן ארוך מה שמאפשר ללווה טווח נשימה כלכלי.

כיצד זה עובד?    

אז איך זה יכול להיות שזה כל כך פשוט, נח וקל? הסיבה לכך היא שבשונה מהלוואות אחרות, בתחום של הלוואות לרכבים יש בטוחה עבור ההלווה - הרכב עצמו. ב90% מהמקרים, יש לשעבד את הרכב עבור החברה/בנק שסיפקו את המימון. ברגע שמאושר מימון לרכב יד שניה או חדש, הכסף מועבר ללווה כאשר ההלוואה מחולקת לתשלומים חודשיים אשר יתאימו לו ככל האפשר, הרכב ירשם במשרד התחבורה תחת שם הלווה ובנוסף תחת שמנו.

צריך הלוואה לרכב?
מלא פרטים ונחזור אליך תוך 5 דקות!


✔ ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות!
✔ מימון לרכב חדש / מימון לרכב יד שניה
✔ הלוואות לרכבים עד 100%!
✔ תנאי תשלום משתלמים במיוחד
✔ בדיקת זכאות סופר מהירה


יש לך שאלות נוספות? קבל עכשיו ייעוץ חינם