הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים

  • זקוק להלוואה דחופה וחשבון הבנק שלך מוגבל?
  • צריך 5,000 ש"ח? 20,000 ש"ח? 40,000 ש"ח?
  • מעוניין לשפץ? לקנות רכב חדש? לממן טיפול רפואי?

גם אם חשבון הבנק שלך מוגבל אתה יכול לקבל כיום הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בתנאים נהדרים. לא מדובר בהלוואה רגילה, אלא בהלוואה כנגד שיעבוד נכס (דירה, רכב, קרן השתלמות או תכשיטים). הלוואה מהירה וסופר משתלמת בתנאים סופר אטרקטיביים.
כסף מזומן לחשבון! לבעלי נכסים בלבד

צריך הלוואה למוגבלים? לחץ כאן


הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים - את מי מסמן הבנק כ"מוגבל"?

ה"מוגבלים" של הבנקים הם כל אותם אנשים פרטיים או עסקיים אשר חשבון הבנק שלהם הוגבל.

הבנק מגביל את חשבון הלקוח מסיבות שונות כגון: חזרה/ביטול של עשרה שיקים אחרונים של לקוח בטווח של שנה, אי עמידה של הלקוח בהחזר תשלומי הלוואה מהבנק, פתיחת תיק הוצאה לפועל וכו'.


הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים - השפעות ההגבלה של הבנק

פעולת הגבלת חשבונו של הלקוח ע"י הבנק מביאה לירידה באופן גורף באיכות החיים וביכולת ההתנהלות הפיננסית של הלקוח, החל מהיכולת שלו לשלם באשראי וכלה ביכולתו לבצע עסקאות גדולות למיניהן.

בנוסף, הגבלת החשבון עשויה להחריף את מצבם של בעלי העסקים הקטנים אשר מתקשים להציל את העסק הפרטי שלהם ולצאת מהבוץ הכלכלי ללא מזומן מיידי המאפשר להם להמשיך להפעיל את העסק הקטן. לעיתים פעולת הגבלת החשבון היא רק תחילתה של ההידרדרות הקשה לקראת ההוצאה לפועל, פשיטת הרגל או חדלות הפירעון.

מהן האפשרויות העומדות בפניך? (4 אפשרויות)

מוגבלים בחשבון לא יוכלו לקבל הלוואה חוץ בנקאית רגילה, שמתבצעת בד"כ באמצעות צ'קים. למעשה מדובר בלקוחות "מסוכנים" עבור מי שמספק הלוואות בשוק. כדי להוריד את הסיכון, מוגבל שרוצה הלוואה צריך למשכן נכס כלשהו. בגדול, עבור מוגבלים קיימות 4 אפשרויות פופולאריות:

1 - משכון דירה או בית - הדרך שלך להשיג הלוואה גדולה יחסית. אתה מוגבל בחשבון אבל יש לך בית בבעלותך? להורים יש בית שאפשר למשכן? תוכל לקבל הלוואה בתנאים נהדרים תמורת משכון הבית. בד"כ מדובר בהלוואות בסכומים גדולים של 200,000 ש"ח ומעלה. שים לב, גם אם קיימת משכנתא על הנכס, יש אפשרות לקבל הלוואה תמורת משכון דירה.

2 - משכון קרן השתלמות - כיום כמעט לכל אחד יש קרן השתלמות. באפשרותך למשכן את קרן ההשתלמות ולקבל הלוואה מיידית עד 50% מגודל החיסכון בקרן. הלוואה מיידית לכל מטרה, שהפכה לכלי אשראי פופולארי ביותר.


3 - משכון רכב - יש לך רכב בעל שווי גבוה? צריך כסף דחוף? תוכל למשכן את הרכב ולקבל הלוואה. לצורך כך תצטרך להשאיר את הרכב בחניון ייעודי, כדי למנוע מצב של תאונה שתפחית את השווי שלו. מבצעים העברת בעלות + משכון ומקבלים את הכסף. תוכל לקבל לפחות 50% משווי הרכב ואף הרבה יותר.

4 - משכון תכשיטים ישנים - מוגבלים רבים מנצלים את השווי הגבוה של הזהב ומוכרים תכשיטים ישנים. לפעמים תכשיטים ישנים יכולים להיות שווים כמה עשרות אלפי שקלים. זה הרבה כסף לא? שווה לבדוק גם את האופציה הזו.


הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים - פתרון מהיר יעיל אמין ונוח

הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים מטרתן לאפשר לאותם לקוחות פרטיים או בעלי עסק, אשר אין באפשרותם לקבל הלוואה מהבנק, לקבל הלוואה ממקורות מימון חוץ בנקאיים מסודרים ואמינים, המצויים תחת הפיקוח של בנק ישראל והינם כפופים לחוק.

גופים כמו חברות מימון ואשראי מאפשרים ללווה לעקוף את ההגבלה שהטיל הבנק על חשבון העו"ש, או לחלופין לעקוף את סירובו של הבנק למתן הלוואה חדשה או נוספת. בעל עסק או לקוח פרטי אשר מעוניין בהלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים רשאי לפנות לחברות מימון/אשראי חוץ בנקאיות, ולאחר הצגת המסמכים הרלוונטיים יוכל לקבל הלוואה מיידית למוגבלים, לעיתים תוך שעה אחת בלבד.

לעיתים קרובות תמצאו כי ריבית המוצמדת להלוואה החוץ בנקאית, נמוכה אף יותר מזו של הבנקים וכך ניתנת לכל מוגבל בבנק האפשרות לקבל את הלוואה שלו בתנאים יחסית נוחים ומשתלמים.

צריך הלוואה למוגבלים? לחץ כאן


הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר