מכירת זהב

  • יש לך תכשיטים ישנים בבית? זהב? כלי כסף?
  • מעוניין להפוך אותם למזומן?
  • מתלבט בין משכון זהב לבין מכירת זהב?

מכירת זהב ותכשיטים ישנים הפכה לפופולרית במיוחד, בזכות מחיר הזהב הגבוה. עבור מי שאינו מעוניין להיפרד מהתכשיט לעד, קיימת גם אפשרות של משכון זהב - עד 50% משווי התכשיט.  פריסת התשלומים הינה נוחה במיוחד ותאפשר לך להחזיר את הכסף בלי שום בעיה.
כסף מזומן על המקום


מכירת זהב - לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר

מכירת זהב תמורת מזומן


הלוואה תמורת משכון זהב – כסף מהיר

ישנם מגוון אנשים עם חשבון בנק מוגבל, שמתקשים לקבל הלוואה חוץ בנקאית. במקרים אלו ניתן לפנות לפתרונות נוספים כמו: משכון דירה, משכון רכב, משכון קרן השתלמות או שיעבוד תכשיטים. לתכשיטים ששוכבים אצלך בארון יש ערך לא מבוטל. בפניך עומדות 2 אפשרויות: לשעבד תכשיטים ישנים או פשוט למכור זהב. מכירת זהב נעשית בהתאם למחיר הזהב העדכני, ובד"כ התשלום נעשה במזומן על המקום.

משכון זהב או מכירת זהב?

זה תלוי כמה כסף אתה צריך באופן מיידי. ברגע שתחליט שהינך מעוניין להפוך את תכשיטי הזהב שלך לכסף מזומן, תצטרך לבחור בין 2 האפשרויות הללו. ההבדל המרכזי הוא בגובה התשלום שתוכל לקבל תמורת התכשיטים. הלוואה תמורת משכון זהב תיעשה בד"כ עד 50% מערך הזהב. כלומר אם הזהב שלך שווה 20,000 ש"ח, תוכל למשכן אותו ולקבל הלוואה מיידית עד 10,000 ש"ח. יחד עם זאת, מכירת זהב תוכל להניב לך תשלום מיידי של מלוא הסכום: 20,000 ש"ח. במזומן, על המקום.

מכירת זהב – מה ניתן למכור?

מכירת זהב הינה הרווחית ביותר עבורך. יחד עם זאת, תוכל למכור כל תכשיט ישן ששוכב אצלך במגירה, כולל צמידים ישנים, מטבעות ישנים, תמונות, פמוטים, כלי כסף, ירושות, שרשראות, טבעות, יהלומים ועוד. פעמים רבות הזהב שלך שווה הרבה יותר כסף ממה שאתה חושב! שכן מחיר הזהב מטפס בשנים האחרונות עוד ועוד.

מחיר הזהב בשיא היסטורי

מחירי הזהב לא הפסיקו לטפס בשנים האחרונות. לא כדאי לנצל זאת? אם בעבר יכולת לקבל מחיר יפה עבור תכשיטי הזהב שלך – כיום תוכל לקבל מחיר כפול! לא סתם, מכירת זהב הפכה לפופולרית ביותר בשנים האחרונות. אנשים יוצאים מחנויות תכשיטים עם 30,000 ש"ח, 50,000 ש"ח ואפילו עם 100,000 ש"ח. מה שמדהים הוא שמדובר בד"כ בתכשיטים שאף אחד לא השתמש בהם והעלו אבק במגירה.

לתכשיטים יש ערך סנטימנטלי – אך האם הם בשימוש?

פעמים רבות, שוכבים אצלנו תכשיטים ישנים שעברו אלינו בירושה. פעמים רבות גם יש להם ערך סנטימנטלי וקשה לנו להיפרד מהם. אלא שבפועל, אף אחד לא עושה בהם שימוש ואף אחד לא נהנה מהם. מה תעדיף? תכשיט מרשים במגירה סגורה או 50,000 ש"ח במזומן ברגע זה? כמובן שרוב האנשים יעדיפו לקבל כסף מזומן, שיוכל לשמש אותם לכל מטרה.

יותר טוב מכל הלוואה - באחריות

אנשים במצוקה כלכלית רגילים לחפש הלוואה חוץ בנקאית חדשה או למחזר משכנתא. אלא שלפעמים, מכירת תכשיטים יכולה לספק בדיוק את החמצן שדרוש כדי להתגבר על תקופה קשה. אין פה תשלומים, אין פה ריביות גבוהות ואין בעל חוב שיכול לתבוע בבית המשפט. מכירת זהב תמורת מזומן הינה עסקה מהירה במיוחד, ללא סיכונים וללא כאבי ראש מיותרים.

מידע נוסף לגבי מכירת זהב - לחץ כאן

הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר