הלוואות שוק אפור

  • זקוק להלוואה מידית לכל מטרה?
  • צריך כסף מזומן לחשבון מהיום להיום?
  • הלוואה בתנאי החזר משתלמים והוגנים?

אצלנו תוכל לקבל הלוואה מיידית במזומן, באופן בטוח ובתנאים נהדרים. הלוואה לכל מטרה, עמה תוכל להגשים את כל מה שתרצה לעשות מהיום להיום, ללא הלחץ של בנקים. הלוואה עם פריסת תשלומים נוחה וריבית משתלמת. הלוואות לוקחים רק מגופים מסודרים הפועלים באישור בנק ישראל ומשרד האוצר.

למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו - לחץ כאן
הלוואות אקספרס (הכי מהיר שיש) - שווה להכיר!מהו שוק אפור?

השוק האפור הוא כינוי למערכת מימון הפועלת מחוץ למערכת הפיננסית הממוסדת, שעיקרה הם הבנקים. מוסדות מימון חוץ בנקאיים עוסקים במגוון פעילויות פיננסיות הדומות לפעילות הבנקים, כגון מתן הלוואת שוק אפור, קבלת פיקדונות, המרת מטבע חוץ ועוד. הסדרת הלוואות בשוק האפור מעוגנת בחוק החל משנת 1993, תחת חוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות ונמצאת תחת פיקוח מתמיד של רשויות החוק על הסכומים והריביות. בעצם, מדובר בסוג לגיטימי ביותר של לקיחת הלוואה שיכול להיות פתרון בר-קיימא למימון לכל מטרה.


למי מיועדות הלוואות בשוק האפור?

הלוואות שוק אפור מיועדות בעצם לכל אדם, עסק או חברה המעוניינים בהלוואה מידית, עם ריבית הגיונית מבלי לכרוע תחת לחץ הבנקים ודרישותיהם הנוקשות. סיבה נוספת לפניה לשוק האפור הינה, שלא כל אדם הפונה לבנקים יקבל את מבוקשו. לעומת זאת, בשוק האפור יקל על האדם המבקש הלוואה לקבל את אשר זקוק לו. ועדיין, אף גוף לא יתן לאדם הלוואה אם הוא לא חושב שהוא יוכל להחזיר אותה.


יתרונות הלוואה בשוק האפור

כאשר לוקחים הלוואה בשוק האפור הכסף מועבר לחשבונך מהיום להיום, ללא ערבים וללא ביטחונות. תנאים אלו מקלים על תהליך לקיחת ההלוואה וחוסכים פרוצדורות מעכבות. היתרון המרכזי ביותר להלוואות שוק אפור הינו זמינותן, על ידי כך, תוכל בעצם להגשים את רצונותיך הגדולים או הקטנים, כמו פתיחת העסק שתמיד רצית, הפקת החתונה שעליה תמיד חלמת ועוד דברים רבים שיקדמו אותך בחייך האישיים והמקצועיים. פריסת התשלומים היא נוחה למדי, בד"כ באמצעות צ'קים, וניתן לפרוע את ההלוואה מתי שתרצה.


סוגי הלוואות

כיום, הלוואות הן הדרך העיקרית להתקדם בחיינו מבחינה אישית וכלכלית. הלוואות בשוק האפור נועדו לכל אדם אשר צריך סכום כסף חד פעמי באופן מידי למטרות שונות. לכל אדם ייעוד שונה לכסף שאותו רוצה לקבל. חלק משתמשים בכסף זה על מנת להתחיל דף חדש בחייהם, על ידי סגירת מינוס, ואחרים מעוניינים לעלות דרגה ברמה העסקית, בפתיחת או פיתוח עסק חדש ואנשים אחרים מעוניינים לקדם את משפחתם לעבר איכות חיים נוחה יותר, עם משכנתא חוץ בנאית לדוגמא.

•    הלוואות לסטודנטים
•    הלוואות לשכירים
•    הלוואות לעסקים
•    הלוואות בלון
•    הלוואה לסגירת המינוס
•    מימון לרכב חדש
•    הלוואות אקספרס
•    הלוואות למוגבלים
•    ועוד


חשוב - למי פונים לקבלת הלוואות שוק אפור?

על הנקודה הזו כדאי להתעכב. כאשר רוצים לקחת הלוואות בשוק האפור חשוב לדעת לאיזו חברה לפנות. ההבדלים בין חברות מימון חוץ בנקאיות באים לידי ביטוי בפרטים הטכניים כגון: ריביות, פריסת תשלומים, גודל הלוואה, תחנות יציאה, וכן ברמת השירות (שירות אדיב ויעוץ מקצועי ואישי).

אצלנו, היחס האישי והכבוד לכל אדם הם במקום הראשון. זה לא משנה אם אתה צריך 5,000 ש"ח או 50,000 ש"ח, אצלנו כל אדם יקבל יחס סופר מקצועי וסופר מכבד. קרדיט אונליין מציעה למבקש הלוואה בשוק האפור ריביות נוחות ופריסת תשלומים משתלמת במיוחד. מעבר לכך אנו מתגאים בשירות אדיב, מקצועי ואמין אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפיננסי. חלק מהצוות שלנו מורכב מעובדי בנקים לשעבר, וכך גם תרגיש ברגע שתעבוד איתנו. ממש כמו בנק.


גבייה בשוק האפור

ישנם הרבה אנשים שפוחדים (בצדק) מגבייה בשוק האפור. זה אולי נכון כאשר פונים אל גופים עברייניים או אל צ'יינג'ים כאלו ואחרים. גופים גדולים ומסודרים כמו קרדיט אונליין מנהלים מערכת גבייה מקצועית ומסודרת, בדומה לכל גוף פיננסי. הכלים העומדים בפנינו לגביית חובות הם משפטיים בלבד (ובלי אלימות חס וחלילה) בהתאם להסכם שנחתם מול נוטל ההלוואה. ההמלצה שלנו היא תמיד להימנע מהלוואה שלא תוכל להחזיר אותה. יחד עם זאת, אם אדם לא מחזיר הלוואה שלקח, ננסה לגבות את החוב באמצעים משפטיים, בדיוק כמו שהבנקים עושים.

לחץ כאן לבדיקת זכאות מהירה חינם

הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואה

צריך הלוואה?

יצירת קשר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית

איך זה עובד? צפה בסרטון קצר
(שיחסוך לך הרבה כסף)


הלוואות פרטיות הסבר